Finałowy koncert 23 edycji Summer Jazz Festival Kraków

W sobotę 4 sierpnia 2018 w Pałacu pod Baranami odbył się finałowy koncert w ramach Summer Jazz Festival Kraków.  Na scenie zaprezentowali się Orchestra Dedicated – Groborz & Cronies, Karen Edwards Trio i gość specjalny wieczoru – Frank Parker. Występy zostały poświęcone pamięci saksofonisty Janusza Muniaka.

Główny akcent kończący aż 6 tygodni koncertów jazzowych spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Zarówno pierwsza (Orchestra Dedicated – Groborz & Cronies), jak i druga (Karen Edwards Trio) część imprezy dostarczyła publiczności muzyki jazzowej w najlepszym wydaniu. Profesjonalna gra i kompozycja dźwięków przez kilka godzin wypełniała przestrzeń Pałacu pod Baranami, wytwarzając wyjątkowy klimat. Muzyka wciąż zmieniała tempo i nastrój, co oczarowało zgromadzonych, którzy wielokrotnie wyrażali swoje uznanie głośnymi owacjami.  Uczestnicy mieli okazję podziwiać muzykę dopasowaną swoim poziomem do rangi wydarzenia – zakończenia 41 dni i 150 koncertów podczas festiwalu.

Jeśli chcesz przyjemnie spędzić letnie wieczory, słuchając muzyki na żywo, to wydarzenie jest dla Ciebie. Zapraszamy już za rok na kolejną edycję Summer Jazz Festival Kraków!

Orchestra Dedicated – Groborz & Cronies

« z 2 »

Karen Edwards Trio

Propozycje na lato

blank

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Ostatnie relacje