Pinta Party 2023

Browar Pinta to pierwszy rzemieślniczy browar w Polsce, uznawany za pioniera piwnej rewolucji w naszym kraju. Niezmiennie od kilku lat zaprasza na swoje podwórko pasjonatów piwnej kultury, żeby razem z nimi świętować swoje urodziny.

« z 4 »

W tym roku w ramach Pinta Party mogliśmy spróbować piw z 40 kranów, w tym także pozycji w ramach Pinta Party Collab z browarami: Browar Cztery Ściany, Browar Artezan, Browar Funky Fluid, Browar Nepomucen oraz Moon Lark. Nie zabrakło również propozycji dla wielbicieli mocniejszych trunków. Przedstawiciele One more beer zadbali, by na imprezie pojawiły się także wina, cydry, miody pitne, a także destylaty. Pojawiło się również sporo pozycji z zagranicznych browarów. Dopełnieniem smaku były smakołyki z kuchni lokalnej.

Wśród atrakcji, oprócz corocznego zwiedzania browaru Pinta a także Pinta Barrel Brewing, znalazło się odwiedzenie nowego magazynu One More Beer. Przygotowano także stoiska lokalnych barberów i tatuatora, z których usług można było skorzystać w trakcie imprezy. Nie zabrakło także doskonałej oprawy muzycznej: The Very Polish Cut Outs, Cheap Tobacco oraz niezastąpiony Dj Ziemek dostarczali imprezowiczom niesamowitej energii.

To jak, zawitasz w przyszłym roku?

blank

Propozycje na lato

blank

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Ostatnie relacje