Within Temptation na Czad Festiwal

Na ten koncert czekały tysiące fanów którzy tłumnie zjawili się trzeciego dnia festiwalu zapełniając cały obszar Areny Straszęcin.

Zespół przygotował imponującą oprawę wizualną, na wielkim telebimie przesuwały się barwne obrazy w klimatach fantasy i gothic a wokalistka pojawiła się na scenie w długim czarnym płaszczu.
Sharon wzbudzała zachwyt nie tylko urodą i wspaniałym wykonaniem wielu znanych utworów, ale i niesłychanie sympatycznym kontaktem z publicznością. Uśmiechnięta, energiczna, radosna, przewodziła zespołowi który z podobnym zaangażowaniem uczestniczył w prowadzonym z rozmachem widowisku.

Wokalistka wielokrotnie wychodziła na wybieg przed publicznością co spotykało się z wybuchami radości, a w pewnym momencie zaskoczyła wszystkich pojawiając się z wielką polską flagą czym wywołała już istne szaleństwo.

Muzycznie koncert stał na bardzo wysokim poziomie i dał widzom wielką satysfakcję, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

« of 5 »

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Inne relacje

Szczawno Zdrój 2023 Zapraszamy na kolejną edycję Rock Fest-u, tym razem w miejscu jak z bajki – Słoneczna Polana w Szczawnie Zdroju. 29 lipca wystąpią przed Państwem: RIVERSIDE | COLLAGE

Red Hot Chili Peppers w Warszawie Red Hot Chili Peppers wyruszają w trasę koncertową w 2023, która wspiera wydane w 2022 roku dwa albumy studyjne Unlimited Love i Return of the Dream Canteen. Obydwa krążki odnotowały #1 na liście

ROCKOWA NOC to festiwal o MOCNYCH KORZENIACH – w 2023 roku będzie świętował swoje 18-ste urodziny i zdecydowanie będzie to NAJGŁOŚNIEJSZA IMPREZA W MIEŚCIE, do tego NAJWIĘKSZA 18-tka W POLSCE!

Ino-Rock Festival 2023 Zgodnie z wieloletnią tradycją, w ostatnią sobotę sierpnia, odbędzie się już XV edycja festiwalu Ino-Rock. W tym roku, 26 sierpnia w Teatrze Letnim, fani rocka progresywnego i

James Bay w Warszawie 22 czerwca zapraszamy na koncert James’a Bay’a. Mimo podtrzymywania tradycji ponadczasowych piosenek, James Bay – brytyjski wokalista, autor tekstów, gitarzysta i producent śmiało stawia wyzwania sobie