Within Temptation na Czad Festiwal

Na ten koncert czekały tysiące fanów którzy tłumnie zjawili się trzeciego dnia festiwalu zapełniając cały obszar Areny Straszęcin.

Zespół przygotował imponującą oprawę wizualną, na wielkim telebimie przesuwały się barwne obrazy w klimatach fantasy i gothic a wokalistka pojawiła się na scenie w długim czarnym płaszczu.
Sharon wzbudzała zachwyt nie tylko urodą i wspaniałym wykonaniem wielu znanych utworów, ale i niesłychanie sympatycznym kontaktem z publicznością. Uśmiechnięta, energiczna, radosna, przewodziła zespołowi który z podobnym zaangażowaniem uczestniczył w prowadzonym z rozmachem widowisku.

Wokalistka wielokrotnie wychodziła na wybieg przed publicznością co spotykało się z wybuchami radości, a w pewnym momencie zaskoczyła wszystkich pojawiając się z wielką polską flagą czym wywołała już istne szaleństwo.

Muzycznie koncert stał na bardzo wysokim poziomie i dał widzom wielką satysfakcję, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

« of 5 »

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Inne relacje

Within Temptation – Bleed Out 2024 Tour Holenderska legenda symfonicznego metalu w ramach światowej trasy „Bleed Out 2024 Tour” zawita 25 października do Łodzi. Więcej szczegółów wkrótce. Bilety od 275

Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 W marcu 2023 roku Holenderska kapela Focus zagrał trzy fenomenalne koncerty w Polsce. Fani z Warszawy, Poznania i Bydgoszczy, żywiołowo

Krushfest – Reaktywacja Krushfest choć niewielki rozmiarami to na pewno wielki sercem i muzyką jeden z najlepszych festiwali rockowych w południowej Polsce. Przez 12 kolejnych edycji festiwalu przewinęła się cała

Szczawno Zdrój 2023 Zapraszamy na kolejną edycję Rock Fest-u, tym razem w miejscu jak z bajki – Słoneczna Polana w Szczawnie Zdroju. 29 lipca wystąpią przed Państwem: RIVERSIDE | COLLAGE

ROCKOWA NOC to festiwal o MOCNYCH KORZENIACH – w 2023 roku będzie świętował swoje 18-ste urodziny i zdecydowanie będzie to NAJGŁOŚNIEJSZA IMPREZA W MIEŚCIE, do tego NAJWIĘKSZA 18-tka W POLSCE!