3-Majówka Wrocław

3-Majówka Wrocław

Hala Stulecia, Wrocław Dolnośląskie
Data/Czas
Date(s) - 30/04/2023 - 02/05/2023
Całodniowe

Hala Stulecia


3-Majówka Wrocław 2023

3-Majówka Wrocław to impreza muzyczna, której początki sięgają 2003 roku. Od tego czasu na stałe zagościła ona w muzycznym kalendarzu Wrocławia, otwierając tym samym sezon plenerowych festiwali muzycznych w Polsce. Z roku na rok zyskuje ona coraz większy rozgłos również poza granicami naszego kraju.

Od niedawna festiwal ten połączony jest z biciem Gitarowego Rekordu Guinnessa (Thanks Jimi Festival), który odbywa się 1 maja. Podczas jednej z poprzednich edycji na jednej scenie Hendrixowskie „Hey Joe” zagrało wspólnie 7411 (słownie: siedem tysięcy czterysta jedenaście) gitar!!!

Steve Vai podczas Gitarowego Rekordu Świata 2023

Jeden z najlepszych gitarzystów świata wystąpi we Wrocławiu 1 maja podczas Gitarowego Rekordu Świata 2023. Steve Vai przyjął zaproszenie organizatorów i zagra gitarowe solo w legendarnym utworze „Hey Joe” Jimiego Hendrixa wykonywanym wspólnie przez kilka tysięcy gitarzystów zgromadzonych na wrocławskim Rynku. Tego samego dnia w godzinach wieczornych Steve Vai da również pełny koncert w Hali Stulecia w ramach festiwalu 3-Majówka 2023.

Podobnie jak w latach ubiegłych, impreza odbędzie się na urokliwych terenach Pergoli oraz w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia.

Program 3-Majówka Wrocław 2023

Dzień I
Kult, Nocny Kochanek, Illusion, Strachy na Lachy, Kasia Kowalska, Natalia Szroeder

Dzień II
Steve Vai, Lordi, New Model Army, Mrozu, Kapela ze Wsi Warszawa, T.Love

Dzień III
Możdżer/ Danielsson/ Fresco,  Myslowitz, Natalia Przybysz, Armia, Paddy and the Rats, Fisz Emade Tworzywo, Ralph Kamiński

Wrocław nie zawiedzie fanów dobrej muzyki, bo czekają na nas koncerty z najwyższej półki.

Więcej szczegółów na: https://www.3-majowka.pl/

Scroll to top