Dni Fantastyki

Dni Fantastyki

C.K. Zamek, Wrocław Dolnośląskie
Data/Czas
Date(s) - 23/08/2023 - 27/08/2023
Całodniowe

C.K. Zamek


18 Dni Fantastyki we Wrocławiu!

18. edycja Dni Fantastyki rusza  23 sierpnia. Będzie to czas tajemnic, czas fantastyki, czas zabawy i pięknie spędzonych chwil w urokliwym otoczeniu CK Zamek we Wrocławiu.

No Images found.

W sierpniu będziesz mógł wraz z innymi fanami oraz twórcami fantastyki spotkać się w jednym wyjątkowym miejscu. Jak co roku będzie nim CK Zamek w Leśnicy gdzie podczas Dni Fantastyki wspólnie będziemy mogli zbadać możliwe ścieżki rozwoju dla rasy ludzkiej oraz potencjalne ziemskie i kosmiczne zagrożenia, które będą na nas czyhały w przyszłości.

Poza prelekcjami i dyskusjami wokół rozmaitych futurystycznych wizji, będą na Ciebie czekać najróżniejsze atrakcje, liczne punkty handlowe, warsztaty, a wszystkie najważniejsze elementy programu będziesz mógł obejrzeć online. Pozwól organizatorom oraz gościom, by pomogli Ci pewnie wkroczyć w przyszłość i pokaż, że nie jest Ci ona straszna. Przygotuj się na wszystko, co najlepsze!

Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z tematyką fantastyczną, dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z grami RPG, a może poznać najlepsze komiksy minionego roku, zapraszamy do spędzenia czasu  z serią Podcast CyberDF, w której Piotrek rozmawia z wyjątkowymi gośćmi. Z kolei różne wizje przyszłości przedstawi Ci duet – Szymon Makuch oraz Adam Flamma. Prowadzący podcast Pop-Tropy zagłębiają się w zakamarki popkultury, aby odnaleźć odpowiedzi na pytania, które się jasnowidzom nie śniły.

Bilety do kupienia za pośrednictwem biletyna.pl oraz na stronie dnifantastyki.pl.

Uwaga! Ilość biletów ograniczona!

Więcej informacji na stronie www.dnifantastyki.pl

Zobacz jak było 2 lata temu.

Do zobaczenia w przyszłości – czyli już w te wakacje!

Cosplay, Dni Fantastyki, Wrocław
Scroll to top