The Film Music Festival

22 maj 2024
ICE Kraków, Marii Konopnickiej 17
Kraków, Małopolskie Poland

17. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Festiwal Muzyki Filmowej to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych muzyce filmowej na świecie. Kolejna edycja FMF obfitować będzie w różnorodne doświadczenia: od wielkiej, multimedialnej gali, przez taneczne rytmy, na kameralnych i akustycznych występach kończąc. Nie zabraknie monograficznego koncertu, którego gwiazdą będzie jeden z największych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej.

Podczas poprzednich edycji FMF odwiedzili tacy wielcy, jak Hans Zimmer, Howard Shore, Joseph Trapanese, Alexandre Desplat, Elliot Goldenthal i Cliff Martinez.

FMF jest również okazją do prezentacji najnowszych trendów i światowych premier przygotowanych specjalnie dla festiwalowej publiczności. Program dopełniają wydarzenia towarzyszące: seminaria dla młodych kompozytorów, pokazy filmowe, warsztaty dla dzieci, panele dyskusyjne oraz spotkania z mistrzami muzyki i filmu zorganizowane w ramach corocznego Forum Audiowizualnego FMF.

17 edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się 22-26 maja 2024 r.

FMF w Krakowie jest organizowany przez: Miasto Kraków, KBF i RMF Classic.

Więcej informacji wkrótce.

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

blank

Coś więcej niż piwo

Warszawski Festiwal Piwa po raz 17. Nie tylko w muzyce gatunki się przenikają tworząc coś nowego. Współczesne festiwale też przestały być monotematyczne. Na Pol’and’Rocku mamy cosplayowe zabawy, na Wrocławskich Dniach

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym