Krushfest 2023

Reaktywacja

« z 4 »

Po 3 letniej przerwie spowodowanej pandemią do kalendarza polskich festiwali wrócił Krushfest.  Na scenie Jasielskiego Przystanku Kwiatowa zagościli klasycznie Ci którzy zaczynają i legendy Polskiego rocka.

Festiwal rozpoczął 33 300, potem wystąpił Comatherion, który zaprezentował w swoim repertuarze utwory nieistniejącego już zespołu COMA. Nie mogło  zabraknąć Krushera, od którego cała ta impreza wzięła swój początek.
Gościnnie Adam Pucykowicz w czasie piosenki „Ogień” oddał perkusję  Aleksandrze Pasierb, która już jako 13 latka zadebiutowała na festiwalu w 2016 roku.

Prawdziwym hitem imprezy były koncerty zespołów Farben Lehre i Turbo.
Zwłaszcza ta pierwsza ekipa, która już od niemal 40 lat wypełnia polską scenę punk rocka porwała do zabawy zgromadzoną w Jaśle publiczność. Można być naprawdę zbudowanym tym, jak wiele młodych fanów zna ich piosenki, które nierzadko powstały jeszcze przed ich narodzinami.

« z 2 »

Krushfest powrócił. I oby tak dalej, bo ta impreza jest bardzo potrzebna nie tylko dla Jasła i najbliższych okolic. Zjawiło się trochę fanów z innych województw. A zabawa była przednia.

Propozycje na lato

blank

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Ostatnie relacje