Tarja Turunen, Suddenlash, Immension

Poniedziałkowy koncert Tarji Turunen w Warszawie poprzedziły dwa fantastyczne supporty: hiszpański zespół Suddenlash oraz brytyjska formacja Immension.
Jako pierwsi wystąpili muzycy z Hiszpanii, a cudowny, wibrujący głos wokalistki z miejsca skradł serca publiczności. Ich piękny, choć krótki występ pełen był emocji i pozytywnej energii. Ciężkie brzmienia i symfoniczny wokal uzupełniały się tworząc harmonijną całość.
Jako kolejni na scenie pojawili się chłopcy z Immension, wnosząc na nią swoją niesamowitą energię. Mocne gitarowe brzmienia równoważyły delikatniejsze klawisze i hipnotyzujący głos wokalisty.

Występ Tarji był prawdziwą wisienką na torcie tej muzycznej rozpusty. Jej fantastyczny operowy głos i żywiołowość, z jaką skakała po scenie szybko porwały tłumy. Fanclub piosenkarki przygotował dla niej fantastyczne powitanie – podczas pierwszych piosenek cała sala koncertowa wypełniła się balonami w kształcie serca, a po kilku piosenkach fani przekazali swojej idolce kwiaty i Polską flagę. Sam koncert zachwycał niesamowitym zaangażowaniem muzyków, uwodzicielskim wokalem Tarji i jej fantastycznym nastawieniem. Podziękowania  po polsku skierowane w stronę fanów wywołały w tłumie euforię, a żywiołowe piosenki porwały ludzi do zabawy fundując mocne bicie serca i szeroki uśmiech. To jeden z tych koncertów, których się nie zapomina. Dziękujemy Metal Minds Production za możliwość wykonania zdjęć i uczestniczenia w tym niesamowitym widowisku.

W galerii pierwsze zdjęcia Tarji z zespołem, jej publiczność….

« z 2 »

.. oraz Suddenlash

« z 3 »

…i Immension:

« z 4 »

Podziękowania dla Metal-Mind Productions za możliwość wykonania zdjęć.

Scroll to top