Tauron Nowa Muzyka

20 czerwiec 2024
NOSPR, plac Wojciecha Kilara 1
Katowice, Śląskie Poland

Tauron Nowa Muzyka Katowice powraca w 2024!

Jeden z najbardziej cenionych festiwali powraca! Jeden z czołowych festiwali muzycznych w Polsce odbędzie się już po raz dziewiętnasty! Organizatorzy zapowiadają zaskoczenia w programie, a publiczność może spodziewać się niespodziewanego.

W czerwcu 2023 roku Tauron Nowa Muzyka Katowice wszedł w „dorosłość” we wspaniałym stylu. Osiemnasta edycja imprezy otworzyła sezon festiwalowy w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział ponad 15 tys. osób. Wiernych fanów imprezy z pewnością uraduje ogłoszenie terminu przyszłorocznej – dziewiętnastej już – edycji festiwalu i uruchomienie sprzedaży limitowanej puli karnetów.

Sprawdź jak to było w zeszłym roku!

Między 20 a 23 czerwca 2024 roku Strefa Kultury w Katowicach ponownie będzie pulsować muzyką i przyciągnie tysiące gości. Organizatorzy festiwalu z More Music Agency zdążyli przyzwyczaić publiczność do czterodniowego święta muzyki i nie inaczej będzie tym razem. Podobnie jak w zeszłych edycjach, wydarzenie rozpocznie uroczysty Koncert Otwarcia, po którym nadejdą dwa wyjątkowe, wypełnione muzyką dni w Strefie Kultury oraz niedzielny FAJRANT – taneczny maraton wieńczący festiwal. Więcej informacji na temat Tauron Nowa Muzyka Katowice i jego programu już niebawem!

 

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Coś więcej niż piwo

Warszawski Festiwal Piwa po raz 17. Nie tylko w muzyce gatunki się przenikają tworząc coś nowego. Współczesne festiwale też przestały być monotematyczne. Na Pol’and’Rocku mamy cosplayowe zabawy, na Wrocławskich Dniach

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym