Warsaw Comic Con

07 czerwiec 2024
PTAK WARSAW EXPO, Al. Katowicka 62
Wolica, Mazowieckie Poland

Warsaw Comic Con 2024

Impreza powróci na wiosnę 2024 roku.

Największy festiwal popkultury wraca już po raz szósty!  Spotkajmy się na Warsaw Comic Con.

W programie między innymi:

  • warsztaty
  • spotkania z gwiazdami
  • konkurs na cosplay
  • strefa komiksu
  • Warsaw Games Show – zagraj w dziesiątki gier.
  • Movie Gate

Niesamowita wystawa oryginalnych rekwizytów przyjeżdża na Warsaw Comic Con! Na naszej wystawie zobaczycie oryginalne kostiumy z Piratów z Karaibów, rekwizyty z Hellboya, Star Wars, Obcego i wielu innych produkcji.

  • planszówkowy zawrót głowy
  • seanse w multikinie
  • spotkania
« z 9 »

Zobacz pełną relację z 4 edycji Wcc.

Spotkaj najpopularniejszych autorów, pisarzy, scenarzystów, reżyserów i twórców internetowych. Weź udział w bogatej ofercie paneli dyskusyjnych – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Steel Figures

Komu nie marzy się zasiąść na Tronie z Gry o Tron? Tylko tutaj będziecie mieli okazję podziwiać wykonane ze stali figury będące wiernymi kopiami znanych z filmów i seriali postaci oraz przedmiotów. Koniecznie zabierzcie aparaty.

Strefa Lego

Sklep i wystawy – Dziesięć gablot z zestawami, w tym złożony Sokół Millennium – ponad 7500 elementów. Do tego czeka na was strefa składania, do wyboru pięćdziesiąt różnych zestawów LEGO do złożenia pod okiem animatorów.

Więcej informacji na stronie.

Podana data nosi charakter orientacyjny.

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym

Akademicki Browar

Akademicki Browar Z Mateuszem Wójtowem, który reprezentował Browar Górniczo-Hutniczy na 16 Warszawskim Festiwalu Piwa FuninPoland przeprowadził krótką rozmowę.  Mateusz, jesteście chyba jedynym takim browarem w Polsce. Jak się to zaczęło? 

Starfest - 2023

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni Starfest 2023

Starfest 2023 20-22 października uczestnicy StarFest opanowali budynki Targów Lublin. Najbardziej oczekiwanym obowiązkowym elementem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni był konkurs cosplay, ale także liczne występy magików, zespołów muzycznych, tancerskich, szermierskich i

Rzemiosło górą!

Nie tylko piwo…. 16 Warszawski Festiwal Piwa przesunął wyraźnie akcenty. Nie była to pierwsza edycja, w której piwo przestało być głównym bohaterem, a stało jednym z elementów pochwały rzemiosła, dobrej